טכנאי גז מוסמך בשומרון

  • התקנת תשתיות גז.
  • איתור וטיפול בדליפות גז.
  • התקנת והחלפת כיריים.
  • התקנה והחלפה של ברזי גז.
  • הזזת נקודות גז.
  • טיפול בתקלות בתחום הגז הביתי.
  • התקנת מחמם מים בגז.

אזורי שירות

מגורים בשומרון מאפשרים לכם ליהנות מכל העלמות: מצד אחד מגורים ביישוב עם אופי כפרי או עירוני לבחירתכם כי בשומרון יש גם וגם, ומצד שני קרבה למרכז ושירותים ברמה הגבוהה ביותר, החל ברמת מערכת החינוך וכלה בעבודתם של מגוון בעלי מקצוע, בין השאר טכנאי גז. מחפשים טכנאי גז בשומרון? הגעתם למקום הנכון

טכנאי גז בשומרון – הזמינו טכנאי עם רישיון מתאים בלבד
כדי להיות טכנאי גז יש לעבור הכשרה מטעם משרד העבודה והתמחות אצל טכנאי ברמה גבוהה יותר. לאחר ההתמחות יש לעבור מבחנים עיוניים ומעשיים ורק אם עוברים את המבחנים בהצלחה מקבלים את הרישיון. חשוב לדעת שקיימות רישיונות טכנאי גז ב-4 רמות, כאשר הרמות הרלוונטיות לטיפול במערכות גז ביתיות הן השתיים הראשונות.

כך תימנעו מטכנאי גז לא מקצועיים
חשוב להבין כי טכנאי גז היא עבודה בסיכון, וטכנאי שמעגל פינות או לא עבר את ההכשרה המתאימה יכול לשים אתכם בסיכון. חוץ מלבקש לראות את הרישיון שלו ישנן שתי שיטות לבדוק שאכן מדובר בטכנאי מקצועי: השיטה הראשונה היא לראות אם הוא בא עם כלים או בידיים ריקות – כאשר טכנאי שבא בידיים ריקות בדרך כלל יהיה לא מקצועי. שיטה נוספת היא באמצעות המחיר: בדרך כלל טכנאי שיציע מחיר נמוך במיוחד יספק שירות בהתאם וישתמש בשיטות של טכנאים חאפרים כדי להוזיל עלויות.

אזורי פעילות מרכזיים

מחמם מים ביתי על גז

חוסכים בעלויות ונהנים ממים חמים
24 שעות ביממה

בדיקת תקינות גז ביתי

עברתם דירה? אחרי שיפוץ?
עברו מעל 5 שנים מהבדיקה הקודמת?

התקנת תשתיות גז

הנחת צנרת והוספת נקודות גז
בהתאם לתקן ע"י טנכאי גז מוסמך

אדיר רייבי
גז 365 הוקם על-ידי אדיר רייבי, טכנאי גז מוסך (מ.ר. 1160826) מטעם משרד העבודה, בעל ותק של 6 שנים בתחום הגז. אצלנו תמצאו מגוון שירותים בתחום הגז הביתי ואנו פועלים בהתאם לתקן הישראלי (תקן 158), על-פי חוק ולמען בטחון לקוחותינו. אנחנו עובדים ומספקים אישורים לכל חברות הגז.

להצעת מחיר ומידע נוסף

השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם עם כל המידע!

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

אדיר הגיע לביתי אחרי המלצה מחברה. דיברנו בטלפון וקבענו פגישה, כבר בפגישה הוא הסביר לי את כל התהליך וסגרנו שיבוא יום למחרת לעשות את העבודה. בחור מאוד יעיל, אדיב, שירותי וסבלני. כמו כן מרוצה מאוד מהתוצאה הסופית .תודה רבה אדיר. ממליצה עליך בחום!
תמונה
מרלין
הרצליה 03/08/2020
אדיב ונחמד מקשיב, ומסביר הכל עם חיוך אמין ויוצר קשר אנושי וחברי. מאוד מקצועי. יצאתי מרוצה.
תמונה
מוטי ב.
צור יצחק 01/03/2020
שירות מצוין, עבודה מאוד מקצועית ברמה גבוהה הכל מסודר. סידר הכל גם בתוך הבית וגם בחוץ מאוד אהבתי ושמחה שעשית דווקא אתה את העבודה תודה לך מכל הלב
תמונה
איילה ט.
נתניה 27/07/2020
דילוג לתוכן