טכנאי גז מוסמך 24/7 חירום

מריחים ריח של גז ממערכת הגז הביתית

מה עושים?

מדוע מתרחשות דליפות גז?

גז הבישול אינו מסוכן כל עוד נוהגים בו באופן בטיחותי. כמו שאנו נוהגים בציוד חשמלי ולא נשאיר חוט חשמל קרוע או שקע שבור, כך טיפול זהיר בגז יאפשר לנו הנאה ממקור אנרגיה חסכוני, נקי ובטוח.

דליפות גז מתרחשות לרוב כאשר מערכת הגז לא מתוחזקת נכון או כאשר גורמים בלתי מורשים מטפלים בה ולעתים אף כתוצאה מכשלים טכנים.

במקרים רבים, דיירים רבים מבצעים בעצמם פעולות כמו החלפת כיריים, פעולה שרק מתקין גז מוסמך מורשה לבצע. כתוצאה מכך, נגרמת דליפה שהופכת למסוכנת כאשר ניצוץ מגיע לגז. גז בישול כבד מהאוויר ומצטבר במקומות נמוכים, ובהחלט ייתכן מצב של דליפה מתמשכת בתוך ארון שתגרום לפיצוץ ברגע שיהיה ניסיון להדליק כיריים או מכשיר חשמלי אחר.

מתי מתפוצץ בלון גז? התפוצצות בלון גז היא אירוע חריג. ברוב המקרים בעקבות גז שהצטבר בחלל כתוצאה מדליפה מצינור או כיריים. זה אחד הסיבות שאסור להחזיק מיכל גז בתוך הבית אלא רק מחוץ למבנה. הגז במיכל הוא בלחץ גבוה ומותקנים עליו אביזרים, דליפה מאחד האביזרים או פריקה של שסתום הביטחון, המיועד להגן על המיכל, עלולים לשחרר גז בצורה לא מבוקרת לחלל בו נמצא המיכל. דליפה כזו עלולה לגרום לפיצוץ בחלל, בו יש ריכוז של גז, או לחנק כתוצאה מחוסר חמצן.

צריכים עוד סיבות למה חשוב שטכנאי גז מוסמך יטפל במערכות בגז שלכם?

גז 365 הוקם על-ידי אדיר רייבי, טכנאי גז מוסך (מ.ר. 1160826) מטעם משרד העבודה, בעל ותק של 6 שנים בתחום הגז. אצלנו תמצאו מגוון שירותים בתחום הגז הביתי ואנו פועלים בהתאם לתקן הישראלי (תקן 158), על-פי חוק ולמען בטחון לקוחותינו. אנחנו עובדים ומספקים אישורים לכל חברות הגז.

דילוג לתוכן