טכנאי גז מוסמך במרכז

  • התקנת תשתיות גז.
  • איתור וטיפול בדליפות גז.
  • התקנת והחלפת כיריים.
  • התקנה והחלפה של ברזי גז.
  • הזזת נקודות גז.
  • טיפול בתקלות בתחום הגז הביתי.
  • התקנת מחמם מים בגז.

אזורי שירות

אין על מגורים במרכז. במרכז יש לנו הכל זמין וקרוב אלינו, לא משנה על איזה שירות אנחנו מדברים. תשתיות גז מתקדמות אלו דבר שצריך בכל מקום, בין אם עבור שימוש ביתי או עירוני ושכונתי. במידה ואתם מחפשים טכנאי גז במרכז חשוב לעשות את הבחירה התבונה, שכן מדובר במקצוע בו הבטיחות ואיכות השירות חשובים במיוחד. כך תבחרו את הטכנאי המתאים

רמת טכנאי הגז
מבחינת הרישיון והסמכויות של טכנאי גז קיימות 4 רמות, כאשר שתי הרמות הנמוכות הן רמות המספיקות לשימוש ביתי ולכן נתמקד בהן:

רמה 1: טכנאי הרשאי לטפל בכל בעיה הקשורה למערכת הגז הפנימית בבית ובכלל זה נקודות הגז, כיריים, הסקות, מחממי מים וכדומה. טכנאי גז ברמה 1 לא יכול לטפל במערכת חיצונית המשמשת בדרך כלל בניינים שלמים ושכונות.
רמת 2: מורשים לטפל בכל מה שטכנאי ברמה 1 יכול לטפל ובנוסף לכך גם במערכות גז גדולות יותר כגון מערכות גז של בניינים, מסעדות, שכונות וכדומה.

טכנאי גז במרכז – כיצד תוודאו שלא נפלתם על חאפר?
ראשית כל יש לבקש לראות את הרישיון וההסמכה שלו. מלבד זה, טכנאי גז שיגיע ללא כלים הוא כנראה טכנאי גז חאפר, ובדרך כלל יציע בטלפון מחיר נמוך אך בפועל יגבה מחיר גבוה על תוספות שלא נכללות בשירות.

אזורי פעילות מרכזיים

מחמם מים ביתי על גז

חוסכים בעלויות ונהנים ממים חמים
24 שעות ביממה

בדיקת תקינות גז ביתי

עברתם דירה? אחרי שיפוץ?
עברו מעל 5 שנים מהבדיקה הקודמת?

התקנת תשתיות גז

הנחת צנרת והוספת נקודות גז
בהתאם לתקן ע"י טנכאי גז מוסמך

אדיר רייבי
גז 365 הוקם על-ידי אדיר רייבי, טכנאי גז מוסך (מ.ר. 1160826) מטעם משרד העבודה, בעל ותק של 6 שנים בתחום הגז. אצלנו תמצאו מגוון שירותים בתחום הגז הביתי ואנו פועלים בהתאם לתקן הישראלי (תקן 158), על-פי חוק ולמען בטחון לקוחותינו. אנחנו עובדים ומספקים אישורים לכל חברות הגז.

להצעת מחיר ומידע נוסף

השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם עם כל המידע!

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

אדיר הגיע לביתי אחרי המלצה מחברה. דיברנו בטלפון וקבענו פגישה, כבר בפגישה הוא הסביר לי את כל התהליך וסגרנו שיבוא יום למחרת לעשות את העבודה. בחור מאוד יעיל, אדיב, שירותי וסבלני. כמו כן מרוצה מאוד מהתוצאה הסופית .תודה רבה אדיר. ממליצה עליך בחום!
תמונה
מרלין
הרצליה 03/08/2020
אדיב ונחמד מקשיב, ומסביר הכל עם חיוך אמין ויוצר קשר אנושי וחברי. מאוד מקצועי. יצאתי מרוצה.
תמונה
מוטי ב.
צור יצחק 01/03/2020
שירות מצוין, עבודה מאוד מקצועית ברמה גבוהה הכל מסודר. סידר הכל גם בתוך הבית וגם בחוץ מאוד אהבתי ושמחה שעשית דווקא אתה את העבודה תודה לך מכל הלב
תמונה
איילה ט.
נתניה 27/07/2020
דילוג לתוכן